• DRAPER Zestaw szczypiec 160 mm 3 szt.

The Symbol : 45864
177.42
177.42
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
Obiór Osobisty - Warszawa 0
The Availability Of Medium stock
EAN 5010559458646
image

Ogólnego zastosowania, ze stali węglowej, hartowanej i odpuszczanej. Głowice niklowane, matowe z krawędziami tnącymi dodatkowo hartowanymi indukcyjnie. Wytrzymałe, miękkie uchwyty. Zamówienia tylko na wielokrotności ośmiu zestawów, dostarczane w zasobniku. Zawartość: szczypce uniwersalne 160 mm, szczypce wydłużane 160 mm, szczypce boczne 160 mm.

Producent: Draper

Nr katalogowy: 45864

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

Kod producenta 45864
Marka Draper
Rodzaj kombinerki, szczypce boczne, szczypce wydłużone
Stan Nowy
There is currently no comments or ratings for this product.