• DRAPER Zestaw szczypiec 160 mm 3 szt.

Product code: 45864
177.42
177.42
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Medium stock
EAN 5010559458646
image

Ogólnego zastosowania, ze stali węglowej, hartowanej i odpuszczanej. Głowice niklowane, matowe z krawędziami tnącymi dodatkowo hartowanymi indukcyjnie. Wytrzymałe, miękkie uchwyty. Zamówienia tylko na wielokrotności ośmiu zestawów, dostarczane w zasobniku. Zawartość: szczypce uniwersalne 160 mm, szczypce wydłużane 160 mm, szczypce boczne 160 mm.

Producent: Draper

Nr katalogowy: 45864

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

Kod producenta 45864
Marka Draper
Rodzaj kombinerki, szczypce boczne, szczypce wydłużone
Stan Nowy
There is currently no comments or ratings for this product.