• DRAPER Zestaw odpowietrzania układu chłodniczego

Product code: 23420
1964.00
1964.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 14 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Low stock
EAN 5010559234202
image

Zestaw do odpowietrzania układu chłodniczego

Draper Expert, specjalistyczny przyrząd do sprawdzania ciśnienia w układach chłodzenia najpopularniejszych pojazdów. Przeprowadzi również test ciśnieniowy pokryw chłodnicy pod kątem wycieków. 33 kolorowe adaptery umożliwiają bezpośrednie podłączenie do chłodnicy lub zbiornika wyrównawczego. Pompa ręczna z manometrem z podziałką BAR i PSI umożliwia proste, łatwe i kontrolowane zwiększanie ciśnienia. Połączenie za pomocą szybkozłączki. Sworzeń zwalniający ciśnienie umożliwia obniżenie ciśnienia w systemie przed odłączeniem. Dostarczany w walizce.

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 23420

image
image

Narzędzia z serii Draper Expert spełniają najwyższe wymagania jakościowe, zostały wykonane ze szczególną starannością oraz dbałością o efekt końcowy, przeznaczone są do użytku profesjonalnego.

image
image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.