• DRAPER Zestaw narzędzi do alternatora, koło pasowe

Product code: 31913
370.00
370.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 14 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Low stock
EAN 5010559319138
image

Zestaw narzędzi do alternatora, koła pasowego 13szt.

Draper Expert, zestaw do usuwania alternatorów i kół pasowych. Zestaw można stosować w wielu popularnych pojazdach europejskich, zarówno przy pracującym jak i wyłączonym silniku. Zestaw zapakowany w walizkę z formowanego tworzywa sztucznego z etykietą.

Zawartość:

  • Klucze trzpieniowe: T40, T50, M8 XZN, M10 XZN, imbus 8, imbus 10
  • Trzpień T50 z nasadką 1/2" do alternatorów Bosch
  • Trzpień M10 XZN z nasadką 1/2"
  • Adaptor 1/2" do bitów sześciokątnych 10 mm
  • Złącza do kół pasowych 2 szt.
  • Złącze 4-pinowe - Suwak sześciokątny

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 31913

image
image

Narzędzia z serii Draper Expert spełniają najwyższe wymagania jakościowe, zostały wykonane ze szczególną starannością oraz dbałością o efekt końcowy, przeznaczone są do użytku profesjonalnego.

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane ii wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.