• DRAPER Profesjonalna smarownica Tawotnica 400g

Product code: 16159-ST
80.33
80.33
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Low stock
EAN 5010559161591
image

Smarownica, tawotnica ręczna

Expert Quality, tawotnica ręczna przeznaczona do użytku z dużymi, wkręcanymi 400 gramowymi wkładami. Precyzyjnie wykonana z wytrzymałego odlewanego aluminium, które osiąga dłuższą żywotność, dostarcza ciśnienia na wyjściu 7,500 psi/517 barów i 0,8 gramów przy jednym suwie. Wyposażona w stożkowy gwint gumowy zapewniający bardzo ścisłe dopasowanie wkładu i profesjonalne 4-szczękowe złącze z systemem sprawdzania kulki. Dostarczana z przewodem elastycznym o długości 300 mm.

Producent: Draper

Producent: 16159

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.