• DRAPER Odkurzacz przemysłowy sucho/mokro 1250W

The Symbol : 20515
Tank capacity LT 20
484.09
484.09
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
Obiór Osobisty - Warszawa 0
The Availability Of Low stock
EAN 5010559205158
image

Wytrzymały i mocny model odkurzacza ze zbiornikiem ze stali nierdzewnej i funkcją dmuchawy. Przeznaczony do pobierania mokrego i suchego materiału, ze zbiornikiem o pojemności 20 L.  Sprawdza się idealnie w warsztacie, garażu, w domu, ogrodzie i przy pracach hobbystycznych. Wyposażony jest w przewód o długości 5 m (w przybliżeniu) i wtyczkę. Posiada miejsce na przechowywanie akcesoriów, kółka obrotowe i rączkę do przenoszenia. Produkt zapakowany w karton.

Specyfikacja:

Moc wejściowa ... 1250W

Pojemność zbiornika ... 20 L

Podciśnienie ... 15 kPa

Maksymalny przepływ powietrza ... 25 L/s

Ciężar ... 4,6 kg

Zawartość:

3 x rury plastikowe o długości 345 mm

1 x wąż ssący 1,5 m

1 x filtr gąbkowy

1 x szczotka do podłogi o podwójnym działaniu

1 x filtr materiałowy

1 x wąska końcówka ssąca

1 x worek na kurz

Producent: Draper

Nr katalogowy: 20515

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.