• DRAPER Odkurzacz przemysłowy sucho/mokro 1250W

Product code: 20515
Tank capacity LT 20
484.09
484.09
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Low stock
EAN 5010559205158
image

Wytrzymały i mocny model odkurzacza ze zbiornikiem ze stali nierdzewnej i funkcją dmuchawy. Przeznaczony do pobierania mokrego i suchego materiału, ze zbiornikiem o pojemności 20 L.  Sprawdza się idealnie w warsztacie, garażu, w domu, ogrodzie i przy pracach hobbystycznych. Wyposażony jest w przewód o długości 5 m (w przybliżeniu) i wtyczkę. Posiada miejsce na przechowywanie akcesoriów, kółka obrotowe i rączkę do przenoszenia. Produkt zapakowany w karton.

Specyfikacja:

Moc wejściowa ... 1250W

Pojemność zbiornika ... 20 L

Podciśnienie ... 15 kPa

Maksymalny przepływ powietrza ... 25 L/s

Ciężar ... 4,6 kg

Zawartość:

3 x rury plastikowe o długości 345 mm

1 x wąż ssący 1,5 m

1 x filtr gąbkowy

1 x szczotka do podłogi o podwójnym działaniu

1 x filtr materiałowy

1 x wąska końcówka ssąca

1 x worek na kurz

Producent: Draper

Nr katalogowy: 20515

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.