• DRAPER Obcinaczki do kabli 180 mm ERGO-plus EXPERT

Product code: 02880-ST
300.00
300.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Low stock
EAN 5010559028801
image

Wykonane zgodnie z normą DIN i EN 60900

Expert Quality, wykonane ze specjalnej hartowanej i odpuszczanej stali. Ergonomiczny kształt głowicy i uchwytów. Idealne do cięcia uziemionych przewodów o przekroju 16 mm2 i 10 mm2; przewodów dwużyłowych i uziemionych o przekroju 6 mm2 i 10 mm2 oraz przewodów przycinanych o przekroju 25 mm2 (podłączanych do urządzeń). Produkt zapakowany. Długość 180 mm. Zakres cięcia wszystkie przewody CU + Al: o przekroju 15 - 50 mm2.

Producent: Draper Tools

Nr katalogowy: 02880

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.