• Wkrętaki VDE Super Slim wymienne

Product code: 70867
529.70
529.70
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Low stock
EAN 5010559708673
image

Expert Quallity. XP1000®, smukły zestaw wkrętaków wymiennych VDE, zawierający powszechnie używane groty wkrętaków do zastosowań elektrycznych. Izolowana osłona ma taką samą średnicę jak ostrze, co umożliwia dostęp do głęboko osadzonych śrub w terminalach i tablicach rozdzielczych. Rękojeść i osłona grotu są uformowane w dwóch częściach, co umożliwia osadzenie grotów głęboko w rękojeści. Ergonomiczna, miękka rękojeść z bi-materiału umożliwia swobodne obracanie się w dłoni w celu szybkiego dokręcenia śrub, ale także pozwala na przeniesienie momentu obrotowego w razie potrzeby. Zaprojektowane z płaskimi bokami, aby zapobiec ich toczeniu się. Indywidualnie testowane do 10.000V, nadają się do pracy przy obwodach pod napięciem 1.000V AC i 1.500V DC. Ostrza wymienne VDE są wykonane ze stali SVCM dla zwiększenia wytrzymałości,  zapewniają szybkie i łatwe wciskanie, automatyczne blokowanie z prostą metodą zwalniania. Rękojeści wkrętaków standardowych i precyzyjnych pozwalają na pełną wszechstronność przy użyciu jednego zestawu. Dostarczane w wygodnej rolce z płótna dla bezpiecznego transportu i przechowywania.

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 708679

image
image
  • Jakość Draper Expert XP1000®
  • Certyfikowane do stosowania w obwodach pod napięciem 1 000 V AC i 1 500 V DC
  • Łatwy dostęp do głęboko osadzonych śrub
  • Dostarczane z uchwytami standardowymi i precyzyjnymi dla pełnej uniwersalności
  • Łatwe i wygodne w użyciu dzięki miękkiej rękojeści
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.