• Wkrętaki VDE Super Slim wymienne

The Symbol : 70867
529.70
529.70
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
Obiór Osobisty - Warszawa 0
The Availability Of Low stock
EAN 5010559708673
image

Expert Quallity. XP1000®, smukły zestaw wkrętaków wymiennych VDE, zawierający powszechnie używane groty wkrętaków do zastosowań elektrycznych. Izolowana osłona ma taką samą średnicę jak ostrze, co umożliwia dostęp do głęboko osadzonych śrub w terminalach i tablicach rozdzielczych. Rękojeść i osłona grotu są uformowane w dwóch częściach, co umożliwia osadzenie grotów głęboko w rękojeści. Ergonomiczna, miękka rękojeść z bi-materiału umożliwia swobodne obracanie się w dłoni w celu szybkiego dokręcenia śrub, ale także pozwala na przeniesienie momentu obrotowego w razie potrzeby. Zaprojektowane z płaskimi bokami, aby zapobiec ich toczeniu się. Indywidualnie testowane do 10.000V, nadają się do pracy przy obwodach pod napięciem 1.000V AC i 1.500V DC. Ostrza wymienne VDE są wykonane ze stali SVCM dla zwiększenia wytrzymałości,  zapewniają szybkie i łatwe wciskanie, automatyczne blokowanie z prostą metodą zwalniania. Rękojeści wkrętaków standardowych i precyzyjnych pozwalają na pełną wszechstronność przy użyciu jednego zestawu. Dostarczane w wygodnej rolce z płótna dla bezpiecznego transportu i przechowywania.

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 708679

image
image
  • Jakość Draper Expert XP1000®
  • Certyfikowane do stosowania w obwodach pod napięciem 1 000 V AC i 1 500 V DC
  • Łatwy dostęp do głęboko osadzonych śrub
  • Dostarczane z uchwytami standardowymi i precyzyjnymi dla pełnej uniwersalności
  • Łatwe i wygodne w użyciu dzięki miękkiej rękojeści
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.