• Wkrętak płaski 8 x 150 mm

Product code: 40009
102.58
102.58
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Low stock
EAN 5010559400096
image

Wkrętaki z uchwytem wzoru Cabinet Draper z ostrzami ze stali chromowo-wanadowej, odpowiednio hartowane i odpuszczone z piaskowanymi końcówkami. Niektóre rozmiary są wyposażone w uchwyt sześciokątny, który umożliwia przyłożenie większej siły za pomocą klucza. Płasko-owalne uchwyty wzór Cabinet oznaczone kolorami wykonane z wysokiej jakości PVC, który zapewnia wysoki moment dokręcający i zapewnia komfort dla użytkownika.

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 40009

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.