• Wkrętak krzyżowy nr 2 x 450 mm

Product code: 40803
126.89
126.89
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Low stock
EAN 5010559408030
image

Expert Quality, ostrza ze stali chromowo-wanadowej, hartowane, odpuszczane z wykończeniem satynowo-chromowym oraz piaskowanymi końcówkami. Końcówka płaska jest poszerzana. Polimerowe, wulkanizowane gumowe miękkie uchwyty, oznaczone kolorami w celu ich wyróżnienia. Długość ma tu znaczenie przy dostępie do zacisków węży chłodnicy. Produkt pakowany w pojedynczą zawieszkę z kodem kreskowym na rewersie.

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 40803

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.