• Wkrętak PZ nr 2 x 100 mm VDE 1000V

Product code: 69232
80.82
80.82
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Very low !
EAN 5010559692323
image

Wykonane i pojedynczo certyfikowane według EN 60900:2004. Wkrętaki typu PZ są zgodne z systemem mocowań Pozidriv/Supadriv. Expert Quality, testowane do 10kV, odpowiednie do pracy na obwodach otwartych 1kV AC i 1.5kV DC. Ostrza są wykonane ze stali chromowo-wanadowej, hartowanej, odpuszczanej i chemicznie czernione. W pełni izolowany, ergonomiczny, miękki uchwyt z długą osłoną na ostrze dla całkowitego bezpieczeństwa. Sprzedawany luzem. Pozidriv/Supadriv są zastrzeżonymi znakami towarowymi Trifast Plc.

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 69232

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.