• Szczypce płaskie wydłużone 160 mm 1000V KNIPEX

Product code: 81238
398.16
398.16
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Low stock
EAN 5010559812387
image

Wyprodukowane zgodnie z DIN ISO 5745. Expert Quality, testowane do 10.000V i izolowane do 1000V AC i 1500V DC do prac pod napięciem. Wyprodukowane ze specjalnej stali narzędziowej, hartowanej olejowo i odpuszczanej. Gładko oszlifowana, chromowana głowica z krawędziami tnącymi, oddzielnie hartowanymi indukcyjnie do twardości 60HRC, do cięcia drutu miękkiego o średnicy 2.5mm i drutu o średniej twardości o średnicy 1.6mm. Płasko-okrągłe szczęki posiadają ząbkowane powierzchnie chwytne. Produkt zapakowany.

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 81238

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.