• Szczypce instalatorskie 210 mm KNIPEX

Product code: 24376
654.57
654.57
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Low stock
EAN 5010559243761
image

Szczypce instalatorskie KNIPEX, Profesjonalna jakość, do chwytania i gięcia drutu; zaciskania okuć i cięcia drutu miękkiego, średniego i twardego. Unikalny mechanizm zatrzaskowy umożliwia ustawienie scisku szczęk do precyzyjnych prac. Wbudowane nożyce umożliwiają cięcie kabla miedzianego o średnicy do 15 mm. Wykonane ze specjalnej stali narzędziowej o wysokiej jakości utwardzanej olejem. Płynnie szlifowana głowica z precyzyjnie szlifowanymi otworami do usuwania izolacji i krawędziami tnącymi są hartowane oddzielnie. Wytrzymałe, formowane rękojeści i osłony przeciwpoślizgowe zapewniają pewny uchwyt oraz komfort i bezpieczeństwo pracy. Długość - 210 mm.Średnica cięcia kabli - 15 mmCrimp Cable Links - 0,5-2,5 mmStrip mm 0,75-2,5 mm

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 24376

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.