• Szczypce do cięcia drutu 250 mm KNIPEX

The Symbol : 80264
436.60
436.60
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
Obiór Osobisty - Warszawa 0
The Availability Of Low stock
EAN 5010559802647
image

Wyprodukowane zgodnie z DIN ISO 5749. Expert Quality, wykonane z elektrycznej stali chromowo-wanadowej, hartowanej olejowo i odpuszczanej. Gładko oszlifowane głowice z krawędziami tnącymi oddzielnie hartowanymi indukcyjnie do twardości 64HRC do cięcia drutu twardego i fortepianowego. Szczypce nie posiadają konwencjonalnego, centralnego nitu, ale nakuty trzpień obrotowy, który daje dodatkową dźwignię. Uchwyty pokryte tworzywem sztucznym. Produkt zapakowany.

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 80264

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.