• Szczypce do cięcia drutu 250 mm KNIPEX

Product code: 80264
436.60
436.60
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Delivery time to 14 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Out of stock - Please contact us for more information
EAN 5010559802647
image

Wyprodukowane zgodnie z DIN ISO 5749. Expert Quality, wykonane z elektrycznej stali chromowo-wanadowej, hartowanej olejowo i odpuszczanej. Gładko oszlifowane głowice z krawędziami tnącymi oddzielnie hartowanymi indukcyjnie do twardości 64HRC do cięcia drutu twardego i fortepianowego. Szczypce nie posiadają konwencjonalnego, centralnego nitu, ale nakuty trzpień obrotowy, który daje dodatkową dźwignię. Uchwyty pokryte tworzywem sztucznym. Produkt zapakowany.

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 80264

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.