• Szczypce boczne 140 mm VDE 1000V

Product code: 69177
267.89
267.89
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Low stock
EAN 5010559691777
image

Wyprodukowany zgodnie ze standardem DIN i indywidualnie certyfikowany do EN 60900:2004. Expert Quality, kute ze stali chromowo-wanadowej, odpowiednio hartowanej i odpuszczanej z dodatkowo hartowanymi indukcyjnie krawędziami tnącymi. Każde szczypce zostały przetestowane do 10.000V do bezpiecznej pracy pod napięciem 1000V AC lub 1500V DC. Lakierowane wykończenie dla ochrony przed korozją z wytrzymałymi, w pełni izolowanymi, miękkimi uchwytami z osłonami antypoślizgowymi. Produkt zapakowany.

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 69177

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.