• Pompa zanurzeniowa do czystej i brudnej wody 350 W

The Symbol : 61668
590.40
590.40
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 14 days
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
Obiór Osobisty - Warszawa 0
The Availability Of Medium stock
EAN 5010559616688
image

Pompa zanurzeniowa do czystej i brudnej wody 350 W

Idealny do wypompowywania dołów inspekcyjnych, rowów i stóp, ogólnego nawadniania i innych podobnych zastosowań. Wyposażony w termiczne zabezpieczenie przed przeciążeniem i wyłącznik pływakowy, który automatycznie wyłącza pompę wody, gdy poziom wody spadnie. Kabel 10 m (w przybliżeniu) i zatwierdzona wtyczka. Wyświetl karton.

Specyfikacja:

  • Napięcie: 230V
  • Maksymalna moc wyjściowa: 108 l / min
  • Maksymalna wysokość głowy: 7M
  • Silnik: 350W
  • Przełącznik pływakowy: tak
  • Średnica otworu wyjściowego: 32mm
  • Maksymalna średnica cząstek: 3mm
  • Średnica adaptera węża: 19mm

Producent: Draper Tools

Nr katalogowy: 61668

image
image
image
image

DOKŁADNE STANDARDY I ZAPEWNIENIE JAKOŚCI

Wykwalifikowani technicy sprawdzają nasze produkty pod kątem zapewnienia jakości na wszystkich etapach przed i po dostawie. W zakładach zapewniania jakości DRAPER w Wielkiej Brytanii i na Dalekim Wschodzie przeprowadzane są energiczne testy i oceny, aby zapewnić zgodność z międzynarodowymi normami i dyrektywami europejskimi, jeśli mają zastosowanie.

Czy wiesz, że...

Draper Tools obchodzi w tym roku 100-lecie działalności?

Założona w 1919 roku przez Berta Drapera, do dziś jesteśmy własnością rodziny i prowadzona jest już przez czwarte pokolenie Draperów. Nawet mając 100 lat, firma pozostaje zaangażowana w rozwój i innowacje na światowym poziomie.

image
image

DRAPER TOOLS

największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

Engine power HP 550
Maximum pump capacity 6480
There is currently no comments or ratings for this product.