• Pompa zanurzeniowa do czystej i brudnej wody 350 W

Product code: 61668
590.40
590.40
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 14 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Medium stock
EAN 5010559616688
image

Pompa zanurzeniowa do czystej i brudnej wody 350 W

Idealny do wypompowywania dołów inspekcyjnych, rowów i stóp, ogólnego nawadniania i innych podobnych zastosowań. Wyposażony w termiczne zabezpieczenie przed przeciążeniem i wyłącznik pływakowy, który automatycznie wyłącza pompę wody, gdy poziom wody spadnie. Kabel 10 m (w przybliżeniu) i zatwierdzona wtyczka. Wyświetl karton.

Specyfikacja:

  • Napięcie: 230V
  • Maksymalna moc wyjściowa: 108 l / min
  • Maksymalna wysokość głowy: 7M
  • Silnik: 350W
  • Przełącznik pływakowy: tak
  • Średnica otworu wyjściowego: 32mm
  • Maksymalna średnica cząstek: 3mm
  • Średnica adaptera węża: 19mm

Producent: Draper Tools

Nr katalogowy: 61668

image
image
image
image

DOKŁADNE STANDARDY I ZAPEWNIENIE JAKOŚCI

Wykwalifikowani technicy sprawdzają nasze produkty pod kątem zapewnienia jakości na wszystkich etapach przed i po dostawie. W zakładach zapewniania jakości DRAPER w Wielkiej Brytanii i na Dalekim Wschodzie przeprowadzane są energiczne testy i oceny, aby zapewnić zgodność z międzynarodowymi normami i dyrektywami europejskimi, jeśli mają zastosowanie.

Czy wiesz, że...

Draper Tools obchodzi w tym roku 100-lecie działalności?

Założona w 1919 roku przez Berta Drapera, do dziś jesteśmy własnością rodziny i prowadzona jest już przez czwarte pokolenie Draperów. Nawet mając 100 lat, firma pozostaje zaangażowana w rozwój i innowacje na światowym poziomie.

image
image

DRAPER TOOLS

największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

Engine power HP 550
Maximum pump capacity 6480
There is currently no comments or ratings for this product.