• Nasadka do piast 41 mm 3/4" HEXAGON DRAPER

Product code: 26669
161.00
161.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Low stock
EAN 5010559266692
image

Wyprzedaż!!

Towar objęty wyprzedażą jest nowy, w 100% pełnowartościowy i sprawny.

Nasadka do piast 41 mm 3/4" HEXAGON

Producent: DRAPER

Numer katalogowy: 26669

Jakość eksperta , klucz do gniazd samochodowych do różnych zadań konserwacyjnych w pojazdach. Chociaż dołożono wszelkich starań, aby zapewnić poprawność informacji, zawsze należy sprawdzić instrukcję obsługi lub podręcznik Haynes w celu potwierdzenia wymaganego gniazda.

Na innych naszych aukcjach można znaleźć też inne produkty tego producenta, które są również objęte wyprzedażą.

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie standardów tam, gdzie ma to zastosowanie. W przypadku, gdy ich nie ma, Draper ustanawia własne standardy, w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów „tak zwanego" wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.