• Nasadka do piast 41 mm 3/4" HEXAGON DRAPER

The Symbol : 26669
161.00
161.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
Obiór Osobisty - Warszawa 0
The Availability Of Low stock
EAN 5010559266692
image

Wyprzedaż!!

Towar objęty wyprzedażą jest nowy, w 100% pełnowartościowy i sprawny.

Nasadka do piast 41 mm 3/4" HEXAGON

Producent: DRAPER

Numer katalogowy: 26669

Jakość eksperta , klucz do gniazd samochodowych do różnych zadań konserwacyjnych w pojazdach. Chociaż dołożono wszelkich starań, aby zapewnić poprawność informacji, zawsze należy sprawdzić instrukcję obsługi lub podręcznik Haynes w celu potwierdzenia wymaganego gniazda.

Na innych naszych aukcjach można znaleźć też inne produkty tego producenta, które są również objęte wyprzedażą.

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie standardów tam, gdzie ma to zastosowanie. W przypadku, gdy ich nie ma, Draper ustanawia własne standardy, w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów „tak zwanego" wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.