• Klucze trzpieniowe RIBE z nasadkami 3/8"

Product code: 16344
Product not available
157.00
157.00
The loyalty program is only available for logged in customers.
Enter your email
Shipping within 14 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Out of stock - Please contact us for more information
EAN 5010559163441
image

Zestaw kluczy trzpieniowych RIBE z nasadkami 3/8" długość 100 mm

Expert Quality, 7 kluczy trzpieniowych RIBE® na nasadkach o długości 100 mm. Wszystkie nasadki wykonane z hartowanej i odpuszczanej stali chromowo-wanadowej, trzpienie piaskowane wykonane ze stali krzemowej S2. Nasadki posiadają radełkowany pierścień dla dodatkowego uchwytu. Zestaw dostarczany na stalowej szynie.

Długość trzpienia 100 mm

Zawartość:

M4, M5, M6, M7, M8, M9, M10

image

Draper Expert

Narzędzia z serii Draper Expert spełniają najwyższe wymagania jakościowe, zostały wykonane ze szczególną starannością oraz dbałością o efekt końcowy, przeznaczone są do użytku profesjonalnego.

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

Oferty sponsorowane, które mogą Cię zainteresować

There is currently no comments or ratings for this product.