• Klucz płasko-oczkowy 24 mm z elastyczną grzechotką

Product code: 52025
321.85
321.85
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Low stock
EAN 5010559520251
image

Elastyczna głowica HI-TORQ pozwala na obrót o 180 stopni. Wystarczy obrót klucza o 5 stopni do odkręcenia mocowania, szczególnie przydatny w sytuacjach, gdzie występuje ograniczona ilość miejsca. Wykonany z hartowanej, odpuszczonej stali chromowo-wanadowej, chromowany i w pełni polerowany. Produkt zapakowany. Draper HI-TORQ jest zastrzeżonym znakiem towarowym Draper Tools LTD. Długość 324 mm Rozmiar 24 mm

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 52025

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.