• Klucz płasko-oczkowy 19 mm z elastyczną grzechotką

The Symbol : 52021
191.93
191.93
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
Obiór Osobisty - Warszawa 0
The Availability Of Low stock
EAN 5010559520213
image

Elastyczna głowica HI-TORQ pozwala na obrót o 180 stopni. Wystarczy obrót klucza o 5 stopni do odkręcenia mocowania, szczególnie przydatny w sytuacjach, gdzie występuje ograniczona ilość miejsca. Wykonany z hartowanej, odpuszczonej stali chromowo-wanadowej, chromowany i w pełni polerowany. Produkt zapakowany. Draper HI-TORQ jest zastrzeżonym znakiem towarowym Draper Tools LTD. Długość 245 mm Rozmiar 19 mm

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 52021

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.