• Draper Expert Latarka kanałowa akumulatorowa 30LED

Product code: 04976-ST
195.62
195.62
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Low stock
EAN 5010559049769
image

WYPRZEDAŻ !!

Towar objęty wyprzedażą jest w 100% pełnowartościowy i sprawny.

Latarka kanałowa akumulatorowa 30 LED

Producent: Draper Tools (Linia Draper Expert).

Nr. katalogowy: 04976

Szkło wykonane z przezroczystego, odpornego na zarysowania poliwęglanu z miękim uchwytem. 3,7V litowo-jonowy akumulator pozwała na pracę ciągłą do 3 godzin. Ładowanie odbywa się bez wyjmowania akumulatora. Strumień światła wynosi 108 lumenów.

image
image

Produkt jest oznaczony symbolem "Draper Expert " oznacza to, że spełnia najwyższe wymagania jakościowe, został wykonany ze szczególną starannością oraz dbałością o efekt końcowy. Narzędzie to nadaje się do użytku profesjonalnego.

image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie standardów tam, gdzie ma to zastosowanie. W przypadku, gdy ich nie ma, Draper ustanawia własne standardy, w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów „tak zwanego" wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjneOd paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

image
There is currently no comments or ratings for this product.