• DRAPER Zestaw wkrętaków z nasadkami 5 -13 mm

Product code: 63510
Number of elements in the set 7
316.00
316.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 14 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Low stock
EAN 5010559635108
image

Zestaw wkrętaków z nasadkami 5 -13 mm

7-częściowy zestaw nasadek na wkrętaku w popularnych rozmiarach. Wykonanych z hartowanej, odpuszczanej stali chromowo-wanadowej. Każdy wkrętak posiada miękką rączkę dla komfortu pracy i sześciokątne wejście w podstawie dla dodatkowego uchwytu, idealne rozwiązanie, kiedy wymagany jest większy moment obrotowy. Idealny dodatek w każdej skrzynce narzędziowej i narzędzie przydatne w różnych zawodach.

Zawartość: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13 mm

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 63510

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie standardów tam, gdzie ma to zastosowanie. W przypadku, gdy ich nie ma, Draper ustanawia własne standardy, w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów „tak zwanego" wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.