• DRAPER Zestaw wkrętaków z nasadkami 5 -13 mm

The Symbol : 63510
Number of elements in the set 7
316.00
316.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 14 days
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
Obiór Osobisty - Warszawa 0
The Availability Of Low stock
EAN 5010559635108
image

Zestaw wkrętaków z nasadkami 5 -13 mm

7-częściowy zestaw nasadek na wkrętaku w popularnych rozmiarach. Wykonanych z hartowanej, odpuszczanej stali chromowo-wanadowej. Każdy wkrętak posiada miękką rączkę dla komfortu pracy i sześciokątne wejście w podstawie dla dodatkowego uchwytu, idealne rozwiązanie, kiedy wymagany jest większy moment obrotowy. Idealny dodatek w każdej skrzynce narzędziowej i narzędzie przydatne w różnych zawodach.

Zawartość: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13 mm

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 63510

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie standardów tam, gdzie ma to zastosowanie. W przypadku, gdy ich nie ma, Draper ustanawia własne standardy, w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów „tak zwanego" wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.