• DRAPER Zestaw wkrętaków z końcówkami 41 szt. EVA

Product code: 49405-ST
322.62
322.62
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Low stock
EAN 5010559494057
image

Zestaw wkrętaków z końcówkami umieszczonymi we wkładce piankowej EVA, idealny zestaw do szafki narzędziowej lub przechowywania w skrzynce narzędziowej. Składa się z sześciu sztuk wkrętaków dla mechanika, dwóch wkrętaków kątowych i zestawu 33 końcówek z dziurką. Narzędzia wykonane są z wysokiej jakości hartowanej, odpuszczanej stali. Produkt zapakowany. Zawartość: 2 wkrętaki płaskie, 2 wkrętaki krzyżakowe, 2 wkrętaki typu PZ, 2 wkrętaki typu kątowego - płaskie/typ PZ i zestaw końcówek składający się z: uchwyt magnetyczny, końcówka typu Torq, typu Spanner, końcówka 3-skrzydełkowa, sześciokątna i Draper TX -STAR.

Wymiary: 280 x 260 x 40 mm

Producent: Draper

Nr katalogowy: 49405

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.