• DRAPER Zestaw wkrętaków z końcówkami 41 szt. EVA

The Symbol : 49405-ST
322.62
322.62
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
Obiór Osobisty - Warszawa 0
The Availability Of Low stock
EAN 5010559494057
image

Zestaw wkrętaków z końcówkami umieszczonymi we wkładce piankowej EVA, idealny zestaw do szafki narzędziowej lub przechowywania w skrzynce narzędziowej. Składa się z sześciu sztuk wkrętaków dla mechanika, dwóch wkrętaków kątowych i zestawu 33 końcówek z dziurką. Narzędzia wykonane są z wysokiej jakości hartowanej, odpuszczanej stali. Produkt zapakowany. Zawartość: 2 wkrętaki płaskie, 2 wkrętaki krzyżakowe, 2 wkrętaki typu PZ, 2 wkrętaki typu kątowego - płaskie/typ PZ i zestaw końcówek składający się z: uchwyt magnetyczny, końcówka typu Torq, typu Spanner, końcówka 3-skrzydełkowa, sześciokątna i Draper TX -STAR.

Wymiary: 280 x 260 x 40 mm

Producent: Draper

Nr katalogowy: 49405

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.