• DRAPER Zestaw wkrętaków TX-STAR T6T-T40T 11 szt.

Product code: 53515
308.99
308.99
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Last one !
EAN 5010559535156
image

Wkrętaki typu Draper TX-STAR są zgodne z systemem mocowań Torx. Ostrza ze stali chromowo-wanadowej, hartowanej i odpuszczanej z czernioną chemicznie końcówką. Kwadratowe, matowo-czarne uchwyty wykonane z odpornego na uderzenia tworzywa sztucznego. Produkt pakowany w pudełko z tworzywa sztucznego z przezroczystą pokrywą i wkładem. Zawartość: T6T, T7T, T8T, T9T, T10T, T15T, T20T, T25T, T27T, T30T i T40T.

Producent: Draper

Nr katalogowy: 53515

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

Kod producenta 53515
Liczba elementów zestawy
Marka Draper
Stan Nowy
There is currently no comments or ratings for this product.