• DRAPER Zestaw wkrętaków 8 szt. EXPERT

Product code: 40002
343.96
343.96
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Low stock
EAN 5010559400027
image

Expert Quality, ostrza ze stali chromowo-wanadowej, hartowane, odpuszczane z satynowo-chromowym wykończeniem, końcówki piaskowane. Polimerowe, wulkanizowane gumowe miękkie uchwyty, oznaczone kolorami w celu ich wyróżnienia. Produkt zapakowany w formowaną walizkę z przezroczystą pokrywą.

Zawartość:

3 wkrętaki płaskie w rozmiarze: 3 x 75, 5 x 100 i 8 x 150 mm,

2 wkrętaki krzyżakowe: nr 1 i 2,

2 wkrętaki typu PZ: nr 1 i 2,

1 magnetyczny chwytak

Producent: Draper

Nr katalogowy: 40002

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

Kod producenta 40002
Liczba elementów zestawy
Marka Draper
Stan Nowy
There is currently no comments or ratings for this product.