• DRAPER Zestaw wkrętaków 5 szt.

Product code: 09783
96.84
96.84
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Very low !
EAN 5010559097838
image

Zestaw wkrętaków wykonanych z hartowanej i odpowiednio odpuszczanej stali chromowo-wanadowej. Miękkie rączki wkrętaka zostały ergonomicznie zaprojektowane zapewniając lepszy uchwyt, moment oraz komfort pracy nawet w dłuższym okresie użytkowania. Produkt zapakowany.

Zawartość:

3 wkrętaki płaskie: 3,2 x 75, 6,0 x 100 i 8,0 x 150 mm,

2 wkrętaki typu PZ: nr 1 i 2.

Producent: Draper

Nr katalogowy: 09783

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

Kod producenta 09783
Liczba elementów zestawy
Marka Draper
Stan Nowy
There is currently no comments or ratings for this product.