• DRAPER Zestaw szpikulców do wyjmowania oringów

The Symbol : 51763
101.40
101.40
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
Obiór Osobisty - Warszawa 0
The Availability Of Medium stock
EAN 5010559517633
image

Zestaw zaprojektowany do usuwania o-ringów, zawleczek, uszczelek i tulejek w różnego typu zastosowaniach motoryzacyjnych i pracach inżynierskich. Ostrza wykonane są ze stali hartowanej i odpuszczanej z uchwytami odpornymi na uderzenia. Produkt zapakowany. Zawartość: szpikulec, szpikulec do usuwania trzpieni i 2 haki. Idealny zestaw do warsztatu.

Producent: Draper

Nr katalogowy: 51763

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

Kod producenta 51763
Marka Draper
Stan Nowy
There is currently no comments or ratings for this product.