• DRAPER Zestaw szczypiec z miękkimi uchwytami 4szt.

Product code: 81147
245.90
245.90
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Low stock
EAN 5010559811472
image

Zestaw praktycznych szczypiec do domu, w tym: szczypce uniwersalne 160 mm, wydłużane 160 mm, boczne do obcinania 160 mm i hydrauliczne 240 mm. Taki wybór gwarantuje wykorzystanie w szerokiej gamie zastosowań w domu i pracy, włączając w to: cięcie, zdejmowanie izolacji, skomplikowane prace związane z elektroniką i hydrauliką. Szczypce wykonane są ze stali węglowej, odpowiednio hartowanej, odpuszczanej dla dodatkowej siły i wytrzymałości. Szczypce posiadają miękkie uchwyty dla komfortu użytkownika podczas dłuższej pracy. Idealny zestaw do domowego i profesjonalnego użytku.

Producent: Draper

Nr katalogowy: 81147

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

Informacje dodatkowe hartowane szczęki
Kod producenta 81147
Marka Draper
Rodzaj kombinerki
Stan Nowy
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 1.01
There is currently no comments or ratings for this product.