• DRAPER Zestaw szczypiec do opasek zaciskowych 3szt

The Symbol : 30784-ST
392.26
392.26
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
Obiór Osobisty - Warszawa 0
The Availability Of Low stock
EAN 5010559307845
image

Draper Expert, do odpowiedniego przycinania, napinania i zaciskania opasek zaciskowych na przegubach. Produkt zapakowany.

Zawartość:

  • obcęgi do precyzyjnego cięcia opasek do szerokości 6mm o dł. 200mm;
  • narzędzie do cięcia opasek o dł. 225mm;
  • szczypce do naciągania opasek o dł. 240mm.

Wzmacniane wejścia kwadratowe 1/2" w uchwycie, w celu użycia pokrętła/klucza dynamometrycznego, tam gdzie jest wymagany określony moment obrotowy

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 30784

image
image
image
image

Narzędzia z serii Draper Expert spełniają najwyższe wymagania jakościowe, zostały wykonane ze szczególną starannością oraz dbałością o efekt końcowy, przeznaczone są do użytku profesjonalnego.

image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.