• DRAPER Zestaw szczypiec VDE w walizce 3 szt.

Product code: 69288
343.39
343.39
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Low stock
EAN 5010559692880
image

Zestaw wyprodukowany zgodnie z DIN i certyfikowany do EN 60900:2004. Expert Quality, wykonane z odpowiednio hartowanej i odpuszczanej stali chromowo-wanadowej, z dodatkowo hartowanymi indukcyjnie krawędziami tnącymi. Każde szczypce zostały przetestowane do 10.000V, do bezpiecznej pracy pod napięciem 1000V AC lub 1500V DC. Lakierowane wykończenie dla ochrony przed korozją z wytrzymałymi, w pełni izolowanymi, miękkimi uchwytami z osłonami antypoślizgowymi. Produkt pakowany w formowaną skrzynkę z przezroczystym wiekiem. Zawartość: szczypce uniwersalne 160 mm; szczypce wydłużane 160 mm; szczypce boczne 140 mm.

Producent: Draper

Nr katalogowy: 69288

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

Kod producenta 69288
Marka Draper
Rodzaj szczypce
Stan Nowy
There is currently no comments or ratings for this product.