• DRAPER Zestaw szczotek czyszczących 20 szt.

Product code: 22232
380.00
380.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 14 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Medium stock
EAN 5010559222322
image

Zestaw szczotek czyszczących 20 szt.

Draper Expert, odpowiednie do różnych zastosowań, włączając w to wewnętrzne/zewnętrzne czyszczenie gwintów, czyszczenie wywierconych otworów etc. W zestawie sześć sczotek nylonowych, sześć szczotek ze stali nierdzewnej, sześć szczotek mosiężnych, miękki uchwyt magnetyczny i przedłużka magnetyczna o długości 150 mm. Dostarczane w składanym płótnie. Produkt zapakowany.

Zawartość:

  • 6 szczotek nylonowych, mosiężnych i ze stali nierdzewnej o średnicach: 9, 11, 13, 15, 17, 19 mm
  • Przedłużka 150 mm

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 22232

image
image
image
image

Narzędzia z serii Draper Expert spełniają najwyższe wymagania jakościowe, zostały wykonane ze szczególną starannością oraz dbałością o efekt końcowy, przeznaczone są do użytku profesjonalnego.

image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.