• DRAPER Zestaw ściągaczy do zapinek tapicerki

Product code: 22492
Stan Nowy
Product not available
278.28
278.28
The loyalty program is only available for logged in customers.
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Out of stock - Please contact us for more information
image

Expert Quality, zestaw przeznaczony do usuwania elementów wykończenia wnętrza pojazdów tzn. paneli drzwi, deski rozdzielczej, listew ozdobnych i innych podobnych zastosowań w przemyśle morskim, lotniczym i motoryzacyjnym. W zestawie znajduje się 12 specjalnych nie pozostawiających śladów podczas pracy narzędzi wykonanych z nylonu, które spełniają określone wymagania. Wszystko zapakowane w zwijany, wytrzymały, płócienny futerał z mocowaniem na rzepy. Produkt zapakowany.

Producent: Draper

Nr katalogowy: 22492

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.