• DRAPER Zestaw różnych wkrętaków TX-STAR 11 szt.

Product code: 34253
171.22
171.22
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Delivery time to 14 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Out of stock - Please contact us for more information
EAN 5010559342532
image

Produkty Draper TX-STAR® są kompatybilne z systemami mocowań †Torx. Zestaw wkrętaków został wykonany ze stali chromowo-wanadowej, odpowiednio odpuszczonej dla większej siły i wytrzymałości. Końcówka wkrętaka została wypiaskowana, pochromowana na matowo dla dodatkowego uchwytu na głowicy śruby. Miękka rączka wkrętaka została ergonomicznie zaprojektowana dla lepszego uchwytu, momentu oraz komfortu dla użytkownika nawet przy dłuższej pracy. Idealny zestaw do codziennego domowego użytku i wykorzystania przemysłowego. Zawartość: T6, T7, T8, T9, T10T, T15T, T20T, T25T, T27T, T30T i T40T.

Producent: Draper

Nr katalogowy:34253

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

Kod producenta 34253
Liczba elementów zestawy
Marka Draper
Stan Nowy
There is currently no comments or ratings for this product.