• DRAPER Zestaw przedłużek wahliwych 1/4'' 4 szt.

Product code: 16766
151.00
151.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 14 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Large stock
EAN 5010559167661
image

Zestaw przedłużek wahliwych 1/4'' 4 szt.

Wykonane i przetestowane zgodnie z normą DIN3122 i ISO3315

Draper Expert, z końcówką wahliwą, wykonane z hartowanej, odpuszczanej stali chromowo-wanadowej z wykończeniem typu micro satin. Każda przedłużka posiada radełkowany pierścień dla dodatkowego uchwytu oraz sprężynowe łożysko kulkowe dla bezpiecznego trzymania nasadki. Wahliwa końcówka pozwala na pracę do 15o od osi mocowania. Produkt zapakowany.

Zawartość: przedłużki 50, 100, 150, 250 mm

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 16766

image
image

Narzędzia z serii Draper Expert spełniają najwyższe wymagania jakościowe, zostały wykonane ze szczególną starannością oraz dbałością o efekt końcowy, przeznaczone są do użytku profesjonalnego.

image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.