• DRAPER Zestaw przedłużek wahliwych 1/2'' 4 szt.

Product code: 16770
433.00
433.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 14 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Low stock
EAN 5010559167708
image

Zestaw przedłużek wahliwych 1/2'' 4 szt.

Wykonane zgodnie z normą DIN3122 i ISO3315.

Expert Quality, wykonane ze stali chromo-wanadowej, hartowanej i odpuszczonej. Chromowane i polerowane dla ochrony przed korozją. Każda przedłużka posiada radełkowany pierścień dla dodatkowego uchwytu. Posiadają możliwość odchylenia podczas pracy o 15 stopni od pionu. Sprężynowe łożysko kulkowe dla bezpiecznego trzymania nasadki. Produkt zapakowany.

Zawartość:

  • 50, 125, 250 i 500 mm.

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 16770

image
image

Narzędzia z serii Draper Expert spełniają najwyższe wymagania jakościowe, zostały wykonane ze szczególną starannością oraz dbałością o efekt końcowy, przeznaczone są do użytku profesjonalnego.

image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.