• DRAPER Zestaw pilników diamentowych 10 szt.

Product code: 36326
318.64
318.64
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Low stock
EAN 5010559363261
image

Expert Quality, pilniki chromowane i powlekane diamentem o ziarnistości 150. W zestawie: pilnik płaski, pilnik stożkowy, pilnik okrągły, pilnik półokrągły, pilnik o przekroju kwadratowym, pilnik o przekroju trójkątnym, pilnik owalny, pilnik krzyżowy, pilnik typu barrette i pilnik w kształcie noża. Wszystkie pilniki posiadają formowany uchwyt z tworzywa sztucznego. Produkt pakowany w pudełko z tworzywa sztucznego z etykietą i zawieszką.

Producent: Draper

Nr katalogowy: 36326

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

Kod producenta 36326
Marka Draper
Stan Nowy
There is currently no comments or ratings for this product.