• DRAPER Zestaw nasadek kolorowych 1/4" 4-13 mm

The Symbol : 50158
159.11
159.11
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
Obiór Osobisty - Warszawa 0
The Availability Of Low stock
EAN 5010559501588
image

Wykonane zgodnie z normą DIN3122 i ISO3315 Expert Quality, nasadki 6-kątne wykonane z hartowanej, odpuszczanej stali chromowo-wanadowej, kolorowe. Każdy rozmiar jest oznaczony innym kolorem co ułatwia zidentyfikować nasadkę. Nasadki posiadają pierścień radełkowany dla lepszego uchwytu. Pakowane na szynie z tworzywa sztucznego, którą można łatwo przechowywać w skrzynce narzędziowej. Zawartość: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 mm.

Producent: Draper

Nr katalogowy: 50158

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.