• DRAPER Zestaw nasadek kolorowych 1/4" 4-13 mm

Product code: 50158
Product not available
159.11
159.11
The loyalty program is only available for logged in customers.
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Out of stock - Please contact us for more information
EAN 5010559501588
image

Wykonane zgodnie z normą DIN3122 i ISO3315 Expert Quality, nasadki 6-kątne wykonane z hartowanej, odpuszczanej stali chromowo-wanadowej, kolorowe. Każdy rozmiar jest oznaczony innym kolorem co ułatwia zidentyfikować nasadkę. Nasadki posiadają pierścień radełkowany dla lepszego uchwytu. Pakowane na szynie z tworzywa sztucznego, którą można łatwo przechowywać w skrzynce narzędziowej. Zawartość: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 mm.

Producent: Draper

Nr katalogowy: 50158

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.