• DRAPER Zestaw nasadek do świec zapłonowych 1/2"

The Symbol : 16784
161.77
161.77
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
Obiór Osobisty - Warszawa 0
The Availability Of Low stock
EAN 5010559167845
image

Expert Quality, nasadki długie, 6 pkt, wykonane z hartowanej, odpuszczanej stali chromowo-wanadowej, chromowane. Każda nasadka posiada radełkowany pierścień dla dodatkowego uchwytu i jest wyposażona w gumową wkładkę dla ochrony izolatora świecy zapłonowej. Produkt zapakowany.

Zawartość:

1 x nasadka 16 mm do gwintu świecy 10 mm

1 x nasadka 18 mm do gwintu świecy 12 mm

1 x nasadka 21 mm do gwintu świecy 14 mm

Producent: Draper

Nr katalogowy: 16784

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.