• DRAPER Zestaw nasadek do świec zapłonowych 1/2"

Product code: 16784
161.77
161.77
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Low stock
EAN 5010559167845
image

Expert Quality, nasadki długie, 6 pkt, wykonane z hartowanej, odpuszczanej stali chromowo-wanadowej, chromowane. Każda nasadka posiada radełkowany pierścień dla dodatkowego uchwytu i jest wyposażona w gumową wkładkę dla ochrony izolatora świecy zapłonowej. Produkt zapakowany.

Zawartość:

1 x nasadka 16 mm do gwintu świecy 10 mm

1 x nasadka 18 mm do gwintu świecy 12 mm

1 x nasadka 21 mm do gwintu świecy 14 mm

Producent: Draper

Nr katalogowy: 16784

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.