• DRAPER Zestaw nasadek TX-STAR E6-E16 1/4" 3/8"

The Symbol : 34412
162.08
162.08
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
Obiór Osobisty - Warszawa 0
The Availability Of Last one !
EAN 5010559344123
image

Expert Quality, wykonane z hartowanej i odpuszczanej stali chromowo-wanadowej, polerowane. Posiadają otwór przy napędzie dla kulki nasadki, dla jej przytrzymania. Dostarczane na listwie z otworem do powieszenia na każdym końcu. Produkty Draper TX-STAR® są kompatybilne z systemami mocowań †Torx. Produkt zapakowany. Długość 150 mm. Zawartość: nasadki 1/4": E6, E7, E8; nasadki 3/8": E10, E12, E14, E16.

Producent: Draper

Nr katalogowy: 34412

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.