• DRAPER Zestaw nasadek TX-STAR E6-E16 1/4" 3/8"

Product code: 34412
162.08
162.08
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Last one !
EAN 5010559344123
image

Expert Quality, wykonane z hartowanej i odpuszczanej stali chromowo-wanadowej, polerowane. Posiadają otwór przy napędzie dla kulki nasadki, dla jej przytrzymania. Dostarczane na listwie z otworem do powieszenia na każdym końcu. Produkty Draper TX-STAR® są kompatybilne z systemami mocowań †Torx. Produkt zapakowany. Długość 150 mm. Zawartość: nasadki 1/4": E6, E7, E8; nasadki 3/8": E10, E12, E14, E16.

Producent: Draper

Nr katalogowy: 34412

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.