• DRAPER Zestaw narzędzi ogrodowych WIDEŁKI+ ŁOPATKA

Product code: 83773
240.59
240.59
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 14 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Last one !
EAN 5010559837731
image

Zestaw narzędzi ogrodowych WIDEŁKI + ŁOPATKA

Idealny zestaw prezentowy składający się z widelca do chwastów ze stali nierdzewnej i kielni ręcznej ze stali nierdzewnej. Mocowany do plastikowej rączki przymocowanej skórzanym paskiem na nadgarstek. Atrakcyjnie zapakowany w pudełko wystawowe.

  • Długość rękojeści: 125mm

producent: DRAPER

nr.kat. 83773

image
image
image

DRAPER TOOLS

największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.