• DRAPER Zestaw kolorowych końcówek wkrętaka 19 szt.

Product code: 82402
105.00
105.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 14 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Large stock
EAN 5010559824021
image

Zestaw kolorowych końcówek wkrętaka 19 szt.

Expert Quality, zestaw końcówek 1/4" o długości 25 mm wykonanych ze stali S2, hartowanych i odpuszczanych z wykończeniem chromowo-satynowym. Każdy typ końcówki posiada kolorowy pierścień w celu łatwej identyfikacji. Zestaw dostarczany w wygodnej walizce do przechowywania z łatwym otwieraniem.

Zawartość:

  • 1 x magnetyczy uchwyt do końcówek
  • 4 x końcówki płaskie - 3, 4,5, 5,5, 6 mm
  • 3 x końcówki typu PZ - Nr 1, 2, 3
  • 4 x końcówki imbusowe - 3, 4, 5, 6 mm
  • 7 x końcówki Torx - T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40
image

Draper Expert

Narzędzia z serii Draper Expert spełniają najwyższe wymagania jakościowe, zostały wykonane ze szczególną starannością oraz dbałością o efekt końcowy, przeznaczone są do użytku profesjonalnego.

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

Number of elements in the set 19
Series Draper Expert
There is currently no comments or ratings for this product.