• DRAPER Zestaw kolorowych końcówek wkrętaka 19 szt.

The Symbol : 82402
105.00
105.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 14 days
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
Obiór Osobisty - Warszawa 0
The Availability Of Large stock
EAN 5010559824021
image

Zestaw kolorowych końcówek wkrętaka 19 szt.

Expert Quality, zestaw końcówek 1/4" o długości 25 mm wykonanych ze stali S2, hartowanych i odpuszczanych z wykończeniem chromowo-satynowym. Każdy typ końcówki posiada kolorowy pierścień w celu łatwej identyfikacji. Zestaw dostarczany w wygodnej walizce do przechowywania z łatwym otwieraniem.

Zawartość:

  • 1 x magnetyczy uchwyt do końcówek
  • 4 x końcówki płaskie - 3, 4,5, 5,5, 6 mm
  • 3 x końcówki typu PZ - Nr 1, 2, 3
  • 4 x końcówki imbusowe - 3, 4, 5, 6 mm
  • 7 x końcówki Torx - T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40
image

Draper Expert

Narzędzia z serii Draper Expert spełniają najwyższe wymagania jakościowe, zostały wykonane ze szczególną starannością oraz dbałością o efekt końcowy, przeznaczone są do użytku profesjonalnego.

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

Number of elements in the set 19
Series Draper Expert
There is currently no comments or ratings for this product.