• DRAPER Zestaw kluczy imbusowych z kulką 2-10 mm

The Symbol : 33719
Number of elements in the set 10
178.45
178.45
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
Obiór Osobisty - Warszawa 0
The Availability Of Low stock
EAN 5010559338955
image

Zestaw 10 długich imbusów metrycznych z kulką. Klucze sześciokątne zakończone kulką na długim ramieniu i konwencjonalnym końcu na krótkim ramieniu. Końcówka kulista sześciokątna na długim ramieniu pozwala na stosowanie odchylenia pod kątem do 30°. Wykonane z hartowanej i odpuszczanej stali chromowo-wanadowej. Klucze umieszczone są w plastikowym uchwycie. Zawartość: 2,0, 2,5, 3,0, 4,0, 5,0, 5,5, 6,0, 7,0, 8,0 oraz 10,0 mm.

Producent: Draper

Nr katalogowy: 33719

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.