• DRAPER Zestaw kluczy imbusowych z kulką 2-10 mm

Product code: 33719
Number of elements in the set 10
178.45
178.45
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Low stock
EAN 5010559338955
image

Zestaw 10 długich imbusów metrycznych z kulką. Klucze sześciokątne zakończone kulką na długim ramieniu i konwencjonalnym końcu na krótkim ramieniu. Końcówka kulista sześciokątna na długim ramieniu pozwala na stosowanie odchylenia pod kątem do 30°. Wykonane z hartowanej i odpuszczanej stali chromowo-wanadowej. Klucze umieszczone są w plastikowym uchwycie. Zawartość: 2,0, 2,5, 3,0, 4,0, 5,0, 5,5, 6,0, 7,0, 8,0 oraz 10,0 mm.

Producent: Draper

Nr katalogowy: 33719

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.