• DRAPER Zestaw kluczy imbusowych 6-12 mm 1/2" 7szt.

The Symbol : 83564
181.23
181.23
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
Obiór Osobisty - Warszawa 0
The Availability Of Low stock
EAN 5010559835645
image

Expert Quality, trzpieniowe klucze metryczne wykonane z hartowanej, odpuszczanej i piaskowanej stali krzemowej S2. Uchwyt 1/2" wykonany z hartowanej, odpuszczanej stali chromowo-wanadowej, chromowany dla ochrony przed korozją. Produkt zapakowany. Zawartość: uchwyt 10 mm x 1/2" i 6 końcówek sześciokątnych o długości 75 mm: 6, 7, 8, 9, 10 i 12 mm.

Producent: Draper

Nr katalogowy: 83564

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.