• DRAPER Zestaw kluczy TX-STAR z nasadkami 3/8''

Product code: 16310
180.00
180.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 14 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Medium stock
EAN 5010559163106
image

Zestaw kluczy TX-STAR z nasadkami 3/8''

Produkty TX-STAR® są kompatybilne z systemem mocowań †Torx Expert Quality, 10 kluczy Draper TX-STAR® na nasadce. Długość 100 mm. Wszystkie nasadki wykonane są z hartowanej, odpuszczanej stali chromowo-wanadowej, klucze trzpieniowe piaskowane i wykonane ze stali krzemowej S2. Nasadka posiada radełkowany pierścień dla dodatkowego uchwytu. Zestaw dostarczany na listwie stalowej. Produkt zapakowany. Długość klucza trzpieniowego 100 mm

Zawartość: T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40, T45, T47, T50

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 16310

image

Draper Expert

Narzędzia z serii Draper Expert spełniają najwyższe wymagania jakościowe, zostały wykonane ze szczególną starannością oraz dbałością o efekt końcowy, przeznaczone są do użytku profesjonalnego.

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.