• DRAPER Zestaw kluczy TX-STAR z nasadkami 3/8'' 100

The Symbol : 16333
195.99
195.99
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 14 days
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
Obiór Osobisty - Warszawa 0
The Availability Of Medium stock
EAN 5010559163335
image

Zestaw kluczy TX-STAR z nasadkami 3/8'' 100mm

Produkty Draper TX-STAR® są komaptybilne z systemami mocowań †Torx.

Draper Expert, 10 kluczy trzpieniowych z zabezpieczeniem TX-STAR® o długości 100 mm. Nasadki wykonane z hartowanej, odpuszczanej stali chromowo-wanadowej, klucze trzpieniowe wykonane ze stali krzemowej S2. Nasadka posiada pierścień radełkowany dla lepszego uchwytu. Produkt zapakowany.

Długość klucza trzpieniowego 100 mm

Zawartość: T10T, T15T, T20T, T25T, T27T, T30T, T40T, T45T, T47T, T50T

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 16333

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

image

Narzędzia z serii Draper Expert spełniają najwyższe wymagania jakościowe, zostały wykonane ze szczególną starannością oraz dbałością o efekt końcowy, przeznaczone są do użytku profesjonalnego.

There is currently no comments or ratings for this product.