• DRAPER Zestaw kluczy TX-STAR z nasadkami 1/2''

Product code: 16334
168.00
168.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Low stock
EAN 5010559163342
image

Zestaw kluczy TX-STAR z nasadkami 1/2'' 48mm

Produkty Draper TX-STAR® są kompatybilne z † systemami mocowań Torx

Draper Expert, 7 końcówek Draper TX-STAR® z zabezpieczeniem o długości 48 mm. Wszystkie nasadki wykonane z hartowanej i odpuszczanej stali chromowo-wanadowej z piaskowanymi bitami ze stali krzemowej S2. Każde gniazdo ma radełkowany pierścień zapewniający dodatkową przyczepność. Dostarczany na stalowej szynie mocującej. Wyświetlacz zapakowany.

  • Długość bitu: 48mm

Zawartość: T40T, T45T, T50T, T55T, T60T, T70T, T80T

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 16334

image
image

Narzędzia z serii Draper Expert spełniają najwyższe wymagania jakościowe, zostały wykonane ze szczególną starannością oraz dbałością o efekt końcowy, przeznaczone są do użytku profesjonalnego.

image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.