• DRAPER Zestaw kluczy TORX na nasadce 3/8'' 10 szt.

Product code: 16332
143.00
143.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 14 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Medium stock
EAN 5010559163328
image

Zestaw kluczy TORX na nasadce 3/8'' 10 szt.

Produkty Draper TX-STAR® są komaptybilne z systemami mocowań †Torx

Draper Expert, 10 kluczy trzpieniowych z zabezpieczeniem TX-STAR® o długości 48 mm. Nasadki wykonane z hartowanej, odpuszczanej stali chromowo-wanadowej, klucze trzpieniowe wykonane ze stali krzemowej S2. Nasadka posiada pierścień radełkowany dla lepszego uchwytu. Produkt zapakowany. Długość klucza trzpieniowego 48 mm.

Zawartość: T10T, T15T, T20T, T25T, T27T, T30T, T40T, T45T, T47T, T50T

producent: Draper Tools

nr. katalogowy: 16332

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.