• DRAPER Zestaw do zarabiania konektorów

Product code: 33079
253.60
253.60
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Low stock
EAN 5010559330799
image

Składa się z narzędzia do zaciskania konektorów na 6 sposobów i narzędzia do zdejmowania izolacji wszystko zapakowane w poręczne etui z tworzywa sztucznego z ok. 100 izolowanymi konektorami. Produkt zapakowany. Funkcje narzędzia do zaciskania konektorów: rozmiar konektorów izolowanych: 1,5 mm2 (czerwony), 2,5 mm2 (niebieski) i 6,0 mm (żółty), zaciska konektory, przecina kable, rozmiar nożyce do śrub: 2,6, 3,0, 3,5, 4,0 i 5,0 mm, zaciska okrągłe nieizolowane konektory w rozmiarze: 1,5 mm2, 2,5 mm2 i 4,6 mm2, zaciska kwadratowe nieizolowane konektory w rozmiarze: 1,5 mm2 i 2,5 mm2, długość narzędzia 230 mm. Funkcje narzędzia do ściągania izolacji: Usuwa izolację drutu do długości 14 mm, przecina kable, kontrola napięcia, długość narzędzia 165 mm.

Producent: Draper

Nr katalogowy: 33079

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.