• DRAPER Zestaw do naprawy gwintu M4 x 0.7

Product code: 44063-ST
85.00
85.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Low stock
EAN 5010559440634
image

Expert Quality. Oryginalny zestaw Helicoil do naprawy gwintu świec zapłonowych. Zestaw ten przywraca uszkodzone gwinty świecy (M4 x 0.7) do ich pierwotnego rozmiaru i stanu. W zestawie znajdują się solidne części potrzebne do nagwintowanego otworu. Eliminuje zużycie gwintu, korozję, korozję cierną, zacieranie się i rdzę.

Zawartość:

  • wpuszczany trzpień,
  • gwintownik ze stali węglowej,
  • wkładki Helicoil do gwintu.

Producent: Draper Tools

Nr. katalogowy: 44063

image

Draper Expert

Produkty oznaczone tym symbole oznaczają to, że spełniają najwyższe wymagania jakościowe, zostały wykonany ze szczególną starannością oraz dbałością o efekt końcowy.Narzędzie to nadaje się do użytku profesjonalnego.

image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.