• DRAPER Zestaw do czyszczenia łańcucha motocykli

Product code: 30834
490.13
490.13
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Low stock
EAN 5010559308347
image

Do czyszczenia łańcuchów motocyklowych na miejscu. Składa się z butli do przetrzymywania płynu czyszczącego, tuby z tworzywa sztucznego, złącza w kształcie litery Y, pojemnika do czyszczenia łańcucha ze szczotkami. Prosty w użyciu: pojemnik do czyszczenia jest zapinany na łańcuchu, a butla jest podłączana do pojemnika, następnie płyn jest podawany przez złącze i następuje czyszczenie łańcucha. Zużyty płyn jest następnie odprowadzany. Produkt pakowany w karton.

Producent: Draper

Nr katalogowy: 30834

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.