• DRAPER Zestaw długich kluczy TX-STAR TORX 9 szt.

The Symbol : 33748
149.00
149.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 14 days
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
Obiór Osobisty - Warszawa 0
The Availability Of Large stock
EAN 5010559337484
image

Zestaw kluczy TX-STAR z zabezpieczeniem 9 szt.

Produkty Draper TX-STAR® są kompatybilne z systemami mocowań †Torx.

Wykonane ze stali krzemowej S2, hartowanej, odpuszczanej i piaskowanej. Pakowane w uchwytach z tworzywa sztucznego z etykietą.

†Torx jest zarejestrowanym znakiem towarowym Acument Intellectual Properties LLC.

Zawartość:

T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40, T45 i T50

Producent: Draper

Nr. Kat.: 33748

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.