• DRAPER Zestaw długich kluczy TX-STAR TORX 9 szt.

Product code: 33748
149.00
149.00
opak Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within 14 days
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Large stock
EAN 5010559337484
image

Zestaw kluczy TX-STAR z zabezpieczeniem 9 szt.

Produkty Draper TX-STAR® są kompatybilne z systemami mocowań †Torx.

Wykonane ze stali krzemowej S2, hartowanej, odpuszczanej i piaskowanej. Pakowane w uchwytach z tworzywa sztucznego z etykietą.

†Torx jest zarejestrowanym znakiem towarowym Acument Intellectual Properties LLC.

Zawartość:

T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40, T45 i T50

Producent: Draper

Nr. Kat.: 33748

image
image

Draper Tools

jest firmą rodzinną, założoną w 1919 r. w Wielkiej Brytanii przez Berta Drapera. Obecnie trzecie już pokolenie zarządza przedsiębiorstwem, które stało się największym centrum dystrybucyjnym narzędzi na Wyspach Brytyjskich i dostawcą do ponad 60 krajów.

Posiada 273 centrale. W swojej ofercie ma ponad dziewięć tysięcy linii produktów, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Zasadą dotyczącą wszystkich produktów tej marki jest ustanawianie najwyższych standardów w swoich laboratoriach. Ponadto, prowadzi niezależne testy produktów tak zwanego wysokiego ryzyka.

Narzędzia perfekcyjne - od paska ściernego, przez wiertła (do drewna, metalu, widiowe do betonu), tarcze do cięcia, brzeszczoty, przez wkrętarki i nitownice, aż po wiertarki i wyrzynarki. Narzędzia budowlane i wykończeniowe. Pneumatyczne, ogrodowe, pomiarowe i ślusarskie. Rowerowe, turystyczne. Nasadki, klucze, pokrętła. Sprzęt spawalniczy, części do narzędzi. Nawet meble warsztatowe. Wszystko to znajdziemy w ofercie Draper. Wszystko przetestowane, solidne, najwyższej jakości. Pewne i niezawodne.

There is currently no comments or ratings for this product.